Padací rám HONDA CRF1000L Africa Twin , stříbrný, Altrider

Kód zboží: AT16-0-1013

Pro novou Afriku Twin jsme vyvinuli 3 dílný systém ochranných rámu.

  • Cena vč. DPH:34 500 Kč
  • Cena bez DPH:28 511 Kč
  • Dostupnost: Na objednávku
Množství:

Padací rám HONDA CRF1000L Africa Twin , stříbrný, Altrider

Pro novou Afriku Twin jsme vyvinuli 3 dílný systém ochranných rámu. Každou část si můžete objednat samostatně nebo jako komplet. Zaleží na vás co si vyberte.

1. Základ spočívá v dolním padacím rámu, který překrývá všechny exponovaná místa. Je vyroben s trubky o průměru 31,75 mm (1,25 palce), která je 2x pevnější než  1 palcová avšak jen 10% těžší.

2. Horní padací rám je vyroben s 1 palcových trubek. Perfektně kryje vodní chladič a plasty. Nenarušuje úzkou stavbu motocyklu a zachovává její enduro střih.

3. Výztuž je propojovací trubka horního a spodního rámu, která propojí oba systémy čímž vznikne silná klec, která je schopna pohltit i velké nárazy. Je vyrobena s 1 palcové  nerezové trubky.

Padací rám je kompatibilní se systémem řazení DCT stejně tak i s klasickým manuálním , hlavním stojanem i originálním krytem motoru.

Pro modely Adventure není kompatibilní s OEM horním padacím rámem ani s OEM krytem motoru.

Veškeré díly jsou ručně svařeny metodou TIG.

Materiál nerezová ocel.

Barvy černá, stříbrná, červená.

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.