Nerezový kryt světla BMW R 1200 GS LC-prodloužený , černý, AltRider

Kód zboží: R113-2-1124

Tato verze AltRider ochranné mřížky světel má prodloužený tvar, který bude chránit jak LED světla,  chladič tak i jakékoliv  příslušenství světla umístěné pod hlavním světlometem. 

  • Cena vč. DPH:3 134 Kč
  • Cena bez DPH:2 590 Kč
  • Dostupnost: Zboží v centrálním skladě
Množství:

Nerezový kryt světla BMW R 1200 GS LC-prodloužený , černý, AltRider

Nerezová mřížka na krytu je ukotvena na všech čtyřech rozích světlometu,proto poskytuje mohutný základ pro pohlcování nárazů . Na rozdíl od jiných dostupných mřížek světel je její instalace  jednoduchá a nevyžaduje odstranění blinkrů nebo jakékoliv nástavby. Ochranná mřížka je k dispozici v nerezovém nebo černém provedení - obě jsou neuvěřitelně odolné proti korozi a povětrnostním vlivům.Mřížka světla se hodí jak na halogenové tak i na LED světla . 

Čištění je hračkou - nejsou nutné žádné nástroje. Ochranná mřížka z nerezové oceli je také zaměnitelné s AltRider Lexan krytem světla..

Ochranná mřížka má také speciálně navrženou krytku proti oslnění . Tento odolný vinyl štítek se namontuje pod čelní sklo . Matný povrch zabraňuje světlu odrážet se od čelního skla do vaších očí.

Všechny AltRider výrobky jsou 100 % navržena a vyrobena v USA.

barva černá

EET
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.